news wearable

Tommy Hilfiger nagradza za noszenie ubrań i przypomina trochę Pokemon GO

Tommy Hilfiger nagrodzi klientów za noszenie produktu z nowej linii Tommy Jeans Xplore. Ubrania mają wbudowany inteligentny znacznik Bluetooth, który można połączyć z towarzyszącą aplikacją iOS (nie ma jej niestety na Androida). Zaszyfrowany tag zbiera informacje o użyciu, lokalizacji i czasie użytkowania danej odzieży. Do poprawnego działania potrzebne jest włączenie aplikacji oraz chipu znajdującego się w ubraniu.

Poprzez to użytkownicy będą zdobywać punkty, które można wymieniać na nagrody. Innym sposobem na zdobywanie punktów będzie odwiedzanie odpowiednich miejsc i łapania “Tommy Hearts” na mapie. Brzmi to zatem podobnie do Pokemon Go. Punkty można wymieniać na bilety na pokazy mody, bilety lotnicze, karty podarunkowe Live Nation i oczywiście odzież odzież Tommy Hilfiger.

Kolekcja Tommy Jeans Xplore jest nieco droższa od regularnych ubrań TH. Dla przykładu męska koszulka kosztuje 39,50 dolarów, a dżinsowa kurtka 139,95 dolarów. W Polsce niestety nie można jeszcze kupić ubrań z tej kolekcji.

Poza połączeniem się z aplikacją ubrania z linii Tommy Jeans Xplore nie gwarantują innych funkcji. Pozwalają tylko na śledzenie użytkownika i nabijanie punktów. Levi’s w swojej kurtce, (Google Project Jacquard) zapewniają chociażby touchpad w rękawie.

Źródło: Mashable

Kamil Lewandowski

Kamil Lewandowski

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *