apple testy

Test upadku iPhone 7 vs iPhone 6S

iphone7_drop_testOd wczoraj w ogólnej sprzedaży dostępne są iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus, a więc zgodnie z przewidywaniami w sieci pojawia się mnóstwo testów w roli głównej z tymi smartfonami. Najciekawsze, które uda mi się znaleźć (będzie ich sporo) znajdą się na stronie. Niektóre z tych testów będą przydatne przy wyborze kolejnego telefonu, którym może być właśnie iPhone 7. Jednym z nich jest test upadku, który wykonał EverythingApplePro. Przeciwnikiem nowego iPhone’a jest jego poprzednik, czyli iPhone 6S.


Pamiętamy, że iPhone 6S był bardzo wytrzymały w podobnym teście, kiedy jego przeciwnikiem był wtedy Samsung Galaxy S7. Jak poradzi sobie ze swoim następcą? Możecie sprawdzić na poniższym filmie.

Telefony zostały zrzucone z wysokości “kieszeni”, czyli najczęściej spotykanej w codziennym życiu. Drugą “życiową” wysokością jest ta podczas trzymana smartfonu przy uchu i tu również możemy zobaczyć co stanie się gdy spadnie on na podłogę z różnych pozycji. Następnie oba smartfony zostały zrzucone w wysokości około 4 metrów. Tylko jeden z nich po kilku próbach nadal był tylko lekko poobijany.

Kamil Lewandowski

Kamil Lewandowski

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *