news samsung

Samsung prezentuje smartfon, którego nie połączysz z Internetem

Najnowszy smartfon Galaxy od Samsunga nie posiada, chyba najważniejszej funkcji tego typu urządzeń, a więc łączności z Internetem. Tak, telefon Galaxy J2 Pro nie ma 3G, LTE, czy nawet Wi-Fi. Koreańczycy twierdzą, że jest to idealny smartfon dla seniorów oraz uczniów, którzy chcą korzystać z aplikacji niewymagających połączenia z siecią oraz nie chcą, aby coś ich rozpraszało.
Tak więc na urządzeniu można wykonywać połączenia, pisać wiadomości i robić zdjęcia. Poza tym J2 Pro posiada 5-calowy wyświetlacz QHD AMOLED, czterordzeniowy procesor 1,4 GHz, 1,5 GB pamięci RAM oraz aparaty 8 MP(tył) i 5 MP(przód). Posiada on też gniazdo na microSD, a więc można też słuchać na nim muzyki po wgraniu swoich kawałków. Pojemność baterii wynosi 2600 mAh.

Aplikacji nie ściągniemy z Google Play, bo nie ma jak. Jednak będzie można sobie wgrać pliki APK, aby skorzystać z aplikacji, ale ich liczba też będzie ograniczona, bo większość wymaga połączenia z Internetem.

Samsung Galaxy J2 Pro dostępny jest w Korei Południowej za 199,100 wonów, czyli ok. 630 zł. Nie wiadomo, czy pojawi się też w innych krajach.

Kamil Lewandowski

Kamil Lewandowski

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *