Nic głupszego dziś nie zobaczysz. Moduł z gniazdem słuchawkowym

Smartfon Essential Phone otrzymał właśnie swój pierwszy moduł po prawie roku od wydania. Firma miała pracować nad nim od września i wydaje mi się, że mała popularność telefonu raczej nie zmieni się po jego prowadzeniu. Drugą sprawą jest również to, że jest to dość dziwny i głupi moduł. Jest to bowiem magnetycznie doczepiane gniazdo słuchawkowe 3.5 mm.

Oprócz samego gniazda, moduł posiada ESS Sabre DAC, który ma przynieść niezapomniane doznania audiofilom. Podobno wykonany jest z tytanu, aby zapewnić odpowiednią wytrzymałość. Poza dodatkowym guzem zapewnia możliwość jednoczesnego słuchania muzyki i ładowania urządzenia.

Wraz z tym, Essential Phone wspiera bezstratny format Master Quality Authenticated (MQA) z Tidala i oznacza to początek współpracy z serwisem streamingowym.

Trochę to chyba jest bezsensowe zwłaszcza patrząc na to, że Essential Phone to urządzenie,które raczej powoli będzie umierać. Jednak jego głównym atutem miały być przystawki magnetyczne, ale pojawia się ona dopiero teraz i tak naprawdę cofa nas do przeszłości. Cena nie jest jeszcze znana, ale moduł ma pojawić się latem tego roku.

Kamil Lewandowski

Kamil Lewandowski

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *