aplikacje komunikacja poradniki

Jak przywrócić stare emotikony w Facebook Messenger

Jedną z najlepszych rzeczy podczas korzystania z komunikatorów jest to, że dostajemy się do wykorzystania różne rodzaje emotikon, które pozwalają komunikować się jeszcze lepiej i wyrażać emocje. Czasami, gdy słowa nie wystarczą, emotikony mogą pozwolić ci wyrazić siebie w krótki, ale inteligentny sposób. Facebook Messenger jest jedną z najczęściej stosowanych i najbardziej lubianych aplikacji komunikacyjnych, ale deweloperzy są obecnie krytykowani za nowe emotikony, które pojawiły się wraz z aktualizacją kilka dni temu.


Nowe emotikony Facebook Messenger zostały wprowadzone w ostatni czwartek i były przeznaczone dla “lepszego reprezentowania zróżnicowani bazy użytkowników Facebooka”. Zasadniczo, można wybrać płeć lub kolor skóry emotikony, którą chcesz wysłać. Większości użytkownikom nie spodobała się ta zmian i nie chodzi tu o różnorodność rasy czy płci. Nowe emoji wyglądają bardziej kreskówkowo, a nie nowocześnie.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, którzy nie lubią nowych emotikon, nie martw się, Facebook dostarczył opcję wyłączenia ich i przywrócenia starych emotikon Facebook Messenger. Warto pamiętać, że opcja jest dostępna dla aplikacji iOS oraz Android, ale nie da się jej zastosować dla wersji przeglądarkowej.

  • Kliknij w “Ja”, która znajduje się w prawym dolnym rogu.
  • Wybierz opcję “Zdjęcia i multimedia”.
  • Odznacz opcję “Ikony emoji w Messengerze”.
Kamil Lewandowski

Kamil Lewandowski

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *