honor news

Honor 10 oficjalnie debiutuje na świecie. Znamy polskie ceny

Wczoraj w Londynie odbyła się światowa premiera smartfonu Honor 10. Jak możemy przeczytać w komunikacie prasowy, przyświecać mu będzie hasło „Beauty in AI”.

Honor 10 oparty jest na dwóch przełomowych technologiach, które nadadzą kierunek rozwoju całej branży.

Pierwszą z nich jest zaawansowana technologia sztucznej inteligencji AI 2.0 wykorzystywana głównie w oprogramowaniu podwójnego aparatu urządzenia, natomiast drugą stanowi CMF[1], koncepcja designu, zgodnie z którą telefon otrzymał składające się z 15 warstw nanooptycznych powłok szklane plecy 3D z oszałamiającym efektem zorzy polarnej.

Tak samo jak flagowa seria P20 zasila go chipset Kirin 970, ale jest nieco tańszy. Cena Honor 10 w Polsce to 1999 zł (64GB) i 2199 zł (128 GB). Można go już kupić bez problemu.
Poza tym smartfon posiada 4 GB RAM i 5.84-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości Full HD+ i proporcjach 19:9. Z przodu znajduje się aparat 24 MP z przesłoną f/2.0. Z tyłu znajdziemy dwa aparaty 24 MP + 16 MP. Dzięki SI dopasowuje idealne parametry dla różnych obiektów i scen.

Honor 10 przybywa z interfejsem EMUI 8.1. Posiada baterię 3400 mAh ze wsparciem Huawei Super Charge oraz port USB-C. Został wyposażony w technologię Histen audio i gniazdo słuchawkowe 3.5 mm. Dostępny jest w kolorach Glacier Grey, Midnight Black, Phantom Blue oraz Phantom Green.

Kamil Lewandowski

Kamil Lewandowski

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *