honor news

Honor 10 oficjalnie debiutuje na świecie. Znamy polskie ceny

Wczoraj w Londynie odbyła się światowa premiera smartfonu Honor 10. Jak możemy przeczytać w komunikacie prasowy, przyświecać mu będzie hasło „Beauty in AI”.

Honor 10 oparty jest na dwóch przełomowych technologiach, które nadadzą kierunek rozwoju całej branży.

Pierwszą z nich jest zaawansowana technologia sztucznej inteligencji AI 2.0 wykorzystywana głównie w oprogramowaniu podwójnego aparatu urządzenia, natomiast drugą stanowi CMF[1], koncepcja designu, zgodnie z którą telefon otrzymał składające się z 15 warstw nanooptycznych powłok szklane plecy 3D z oszałamiającym efektem zorzy polarnej.

Tak samo jak flagowa seria P20 zasila go chipset Kirin 970, ale jest nieco tańszy. Cena Honor 10 w Polsce to 1999 zł (64GB) i 2199 zł (128 GB). Można go już kupić bez problemu.
Poza tym smartfon posiada 4 GB RAM i 5.84-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości Full HD+ i proporcjach 19:9. Z przodu znajduje się aparat 24 MP z przesłoną f/2.0. Z tyłu znajdziemy dwa aparaty 24 MP + 16 MP. Dzięki SI dopasowuje idealne parametry dla różnych obiektów i scen.

Honor 10 przybywa z interfejsem EMUI 8.1. Posiada baterię 3400 mAh ze wsparciem Huawei Super Charge oraz port USB-C. Został wyposażony w technologię Histen audio i gniazdo słuchawkowe 3.5 mm. Dostępny jest w kolorach Glacier Grey, Midnight Black, Phantom Blue oraz Phantom Green.

Kamil Lewandowski

Kamil Lewandowski

Czasami, a nawet kilka razy dziennie piszę artykuły, które możesz przeczytać na tej stronie.

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *