facebook news

Automatycznie odtwarzane reklamy wideo pojawią się w Messengerze

Jeśli myślisz, że Facebook Messenger jest już wystarczająco napakowany niepotrzebnymi funkcjami to możesz się nieźle zdziwić. Facebook nadal znajduje sposoby, aby bardziej irytować swoich użytkowników i ten sposób jest wyjątkowo irytujący. Nie mam nic przeciwko reklamom, ponieważ to pozwala utrzymać się znacznej części Internetu, ale nie przesadzajmy.

Raport Recode donosi, że firma planuje wprowadzić autoodtwarzanie reklam wideo w Messengerze, a wdrażanie ma rozpocząć się już w najbliższy poniedziałek. Reklamy to nie nowość w tej aplikacji, ale mówimy o innej ich formie, która może doprowadzić do szału. Zespół Messengera twierdzi podobno, że nie będą one uciążliwe, ale chyba nie każdemu mogą się spodobać.

Do tej pory, kiedy testowaliśmy podstawowe reklamy, nie było żadnych zmian w sposobie korzystania z platformy przez użytkowników i liczbie wysyłanych przez nich wiadomości”

Oświadczenie rzecznika Facebook Messenger:

“Dyskutujemy właśnie z reklamodawcami podczas Cannes Lions International Festival of Creativity i informujemy ich o wdrożeniu reklam wideo na Messengerze. Będziemy stopniowo i starannie wprowadzać reklamy wideo. Osoby korzystające z Messengera są dla nas priorytetem i tak pozostanie”.

Źródło: Recode

Kamil Lewandowski

Kamil Lewandowski

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *