apple ios newsy

Apple daje sobie więcej czasu na testowanie iOS i eliminację błędów

Nie wykluczone, że iOS 12 przyniesie nowe funkcje już tej jesieni. Jednak zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami i tymi, które publikuje teraz Bloomberg, Apple skupi się jednak na poprawie stabilności i eliminacji błędów platformy. Wiele planowanych nowości zostanie przeniesionych na kolejne wersje. Informacje pochodzą ze źródła wewnątrz firmy.
Apple będzie publikować nowe wersje systemu iOS każdej jesieni, ale zespół programistów będzie działać według dwuletniego planu, aby mieć więcej czasu na przetestowanie nowych funkcji. Pozwoli to na ich całkowite udoskonalenie i dopracowanie.

Wracając jednak do iOS 12 to przyniesie on kilka bardzo ciekawych funkcji:

  • działanie aplikacji na iPhone, iPadzie oraz komputerze Mać
  • kontrola korzystania z urządzenia przez dzieci
  • ulepszenie Animozji
  • wykorzystanje Animoji podczas FaceTime.

Wśród opóźnionych funkcji są CarPlay, przeprojektowanie ekranu głównego, czy też zmiany w aplikacji Zdjęcia. Wszystko jest to wynikiem ogólnego niezadowolenia z iOS 11 i duża ilością zgłaszanych błędów.

O wszystkim przekonamy się już jesienią, kiedy iOS 12 zostanie wydany. Podobno jego nazwa kodowa brzmi Pracę, a więc pokój.

Źródło: Bloomberg

Kamil Lewandowski

Kamil Lewandowski

Czasami, a a nawet kilka razy dziennie piszę artykuły, które możesz przeczytać na tej stronie. Jeśli się wyrobię to przeczytasz również jakaś recenzję. Poza szeroko pojętą technologią, uwielbiam też czerpać z każdej dziedziny, aby lepiej poznać świat.

Dodaj komentarz

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *