apple news

Aktualizacja iOS 11.4 bardzo szybko rozładowuje baterię

Aktualizacja iOS 11.4 pojawiła się pod koniec maja, a więc użytkownicy zdążyli poznać już jej wady oraz zalety. Niestety przynosi ona problem, z którym często borykają się posiadacze iPhone’ów po wybranych uaktualnieniach, a więc chodzi o kwestię najważniejszą, czyli baterię. Wiele osób skarży się, że wraz z pojawieniem się iOS 11.4 na ich urządzeniach, bateria bardzo szybko się rozładowuje.

Na oficjalnym forum istnieje już wątek związany z tym problemem. Jeden z użytkowników mówi, że w przypadku iPhone 6S Plus poziom baterii z 50 % do 20 % spadł w zaledwie kilka minut. Oczywiście telefon nie był w ogóle używany. Nie zauważył on zmian w ustawieniach, które mogłyby wpłynąć na drenowanie baterii.

Problem wydaje się dotykać różne modele iPhone. Niektóre osoby komunikują, że pomocne może być wyłączenie sieci W-Fi. Również zmiana częstotliwości z 5 GHz na 2.4 GHz może być rozwiązaniem. Część osób informuje, że nie przynosi to żadnego skutku i powróciło do iOS 11.3.1. Apple na ten moment nie komentuje sprawy.

Źródło: TechnoBuffalo, Apple 

Kamil Lewandowski

Kamil Lewandowski

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *