40 złotych do wydania w Google Play za skorzystanie z Google Pay

Google Pay, a więc Android Pay pod nową nazwą. Firma z Mountain View zdecydowała się na scalenie wszystkich swoich usług płatności i Google Pay jest właśnie tego efektem. Aby nieco bardziej utrwalić tę zmianę użytkownikom i wypromować płatności mobilne przygotowano specjalną promocję.

Wystarczy być osobą, która nigdy nie korzystała z usług zbliżeniowych na swoim smartfonie z Androidem, aby postarać się o 40 złotych do wydania w Google Play na aplikacje, gry, muzykę, książki, czy wykonanie mikropłatności. Zanim jednak otrzymamy wspomnianą kwotę, należy wykonać 5 płatności NFC za pomocą Google Pay.

Zaliczana jest tylko jedna płatność każdego dnia i mamy na ich wykonanie 30 dni. Tak więc, trzeba płacić za zakupy telefonem w pięć kolejnych dni lub z przerwami, aby otrzymać 40 zł do Google Play. Z promocji mogą skorzystać nowi użytkownicy, którzy wykonają pierwszą płatność do 14 maja 2018 roku.

 Regulamin

Kamil Lewandowski

Kamil Lewandowski

Czasami, a a nawet kilka razy dziennie piszę artykuły, które możesz przeczytać na tej stronie. Jeśli się wyrobię to przeczytasz również jakaś recenzję. Poza szeroko pojętą technologią, uwielbiam też czerpać z każdej dziedziny, aby lepiej poznać świat.

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *